• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Telefon 68 410 40 61

Godziny pracy pon-pt  9.00 - 17.00
sob 10.00 - 14.00

14 dni na zwrot produktu!

Nie bój się kupować w naszym sklepie. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań lub po prostu nie pasuje - zwróć go nam w ciągu 14 dni a my oddamy Ci pieniądze!

Przeczytaj więcej

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Nasz sklep to bezpieczne miejsce robienia zakupów. Certyfikowany regulamin, przesyłki pobraniowe, ochrona danych osobowych i zgłoszenie do GIODO:

Przeczytaj więcej

Katalog części Romet Router City Line 2011r

Katalog części Romet Router City Line 2011



Tłumik


Tłumik Router City Line 2011
1 Tłumik komplet Exhaust Muffler Assy (e9 SHENKE HH475A)
2 Uszczelka tłumika Washer, Exhaust Outlet
3 Podkładka Spring Washer, φ8
4 Nakrętka Cap Nut, M6×32
5 Osłona tłumika Tail Insulated decorate Cover, Muffler
6 Osłona tylna tłumika Tail Insulate Cover, Muffler
7 Śruba Flange Bolt, M6×10
8 Podkładka Plain Washer, φ6×φ12
9 Podkładka Spring Washer, φ6
10 Tłumik Exhaust Muffler


Filtr powietrza


Filtr powietrza Router City Line 2011
1 Filtr powietrza kpl Air Cleaner Assy
2 Korpus filtra powietrza Body, Air Cleaner
3 >>> Plug Pipe
4 Opaska zaciskowa Clip, φ10(1mm)
5 Opaska zaciskowa Fixing Ring φ(32-44)
6 Opaska zaciskowa Fixing Ring φ(32-40)
7 Wkład filtra powietrza Filter Core (Sponge)
8 Pokrywa filtra powietrza Cover, Air Cleaner
9 Wkręt Screw, Tapping ST4.8×12
10 Rura dolotowa filtra powietrza Air Cleaner Intake Pipe(7-type short )
11 >>> Air Cleaner Intake Pipe elbow
12 Śruba Flange Bolt, M6×25
13 Uszczelka Seal Gasket


Elektryka


Elektryka Router City Line 2011
1 Wiązka elektryczna Wire Harness(Include 2、16, AC-6)
2 Pojemnik bezpiecznika Fuse Box
3 >>> Ties
4 Stacyjka + zestaw zamków Lock Set (Cap,without hole)
5 Stacyjka + zestaw zamków Lock Set (Cap,with hole)
6 >>> Ignition Switch Assy
7 Śruba Flange Bolt, M6×12
8 >>> Cap,Switch
9 >>> Key (Foldaway)
10 Śruba Flange Bolt, M6×16
11 Korek zbiornika paliwa Cap Assy, Fuel Tank (without hole)
12 Korek zbiornika paliwa Cap Assy, Fuel Tank (with hole)
13 >>> Lock Set, Seat
14 Wkładka zamka siedzenia Seat Lock
15 >>> Seat Lock Bracket
16 Przewód akumulatora + Positive Pole Cable (850mm/4mm2)
17 Zamek siedziska Hooded lock,seat
18 Bezpiecznik Fuse(15A)
19 Śruba Flange Bolt, M6×16
20 Przewód akumulatora - Grounding Cable(430mm/4mm2)
21 >>> Cable Assy(Black 500mm, red 370/4mm2)


Elektryka


Elektryka Router City Line 2011
1 Regulator napięcia Rectifier ( AC-6)
2 Śruba Flange Bolt, M6×12
3 Rezystor Discharge Resistance (Double)
4 Klakson Horn DL127(I E4000113)12V1.5A
5 Przekaźnik rozrusznika Starter Relay
6 Cewka zapłonowa Ignition Coil
7 Fajka świecy Adapter,Hightention
8 >>> Cap , Spark plug
9 >>> Seal ,Spark plug
10 Cewka zapłonowa kpl. Ignition Coil Assy
11 Śruba Screw, M6×20
12 Moduł zapłonowy CDI(45km/h,3.50-10)
13 >>> CDI(25km/h,3.50-10)
14 Przerywacz kierunkowskazu Winker Relay
15 Mocowanie modułu Rubber cover, CDI


Licznik


Licznik Router City Line 2011
1 Licznik Meter Comp(Km/h&PM/h, 0-80Km/h)
2 Wiązka licznika Wire,Cable, Meter
3 Osłona licznika Cover ,Meter
4 Śruba Bulb (12V W3WBlack point)
5 >>> Wire harness, Meter,2Stroke use only, Ⅲ
6 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×16
7 Linka prędkościomierza Cable, Odometer(945mm)
8 Żarówka Bulb (12V3W Black point)


Lampa przednia


Lampa przednia Router City Line 2011
1 Lampa przednia Headlight Assy
2 Osłona lampy Cover, Headlight
3 Hood, Headlight
4 Oprawka żarówki Wire Cable, Headlight
5 Żarówka Bulb, (S212V 35/35W)
6 >>> Tune switch of headlight
7 >>> Tune Screw
8 >>> Washer φ5
9 >>> Spring
10 >>> Tune Nut
11 Żarówka Bulb (12V W3W)
12 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×12


Lampa tylna


Lampa tylna Router City Line 2011
1 Lampa tylna Rear Light Assy (The first one)
2 Klosz lampy tylnej Len, Rear Light Assy (E350R-001065)
3 Wkręt Screw, Tapping ST3.5×12
4 Wiązka lampy tylnej Wire Cable, Rear Light
5 Żarówka Bulb(12V P21/5W)
6 Żarówka Bulb (12V RY10W)
7 Nakrętka Cap Nut M6×17
8 Podkładka Plain Washer, φ6×φ18
9 Śruba Flange Bolt, M6×12
10 Nakrętka Flange Nut, M5
11 Odblask tylny Rear square Reflecting Device (IA-E4-023361)
12 Klosz kierunkowskazu tylnego lewego  Len, Rear Left indication Light E3-50R-001066
13 Klosz kierunkowskazu tylnego prawego  Len, Rear Right indication Light E3-50R-001066


Przełączniki i linki


Przełączniki i linki Router City Line 2011
1 Podstawa manetki Holder, Throttle at Right Handle
2 Przełaczniki komplet  Electric Start Switch
3 Headlight Switch
4 Horn Switch
5 Turning Light Switch
6 Dimmer Switch
7 >>> Fixing Plate, Rear Brake Lever
8 >>> Holder Assy, Rear Brake Lever
9 >>> Flange Bolt, M6×20
10 >>> Holder Assy, Rear Brake Lever (Black)
11 >>> Bolt, Rear Brake Lever M5×25
12 >>> Hex Lock Nut, M5
13 Czujnik stopu dźwigni hamulca L Switch, Rear Brake
14 Linka gazu Throttle Cable,(1550mm 135mm)
15 Linka hamulca tylnego Cable, Rear Brake Comp.(1800, distance 60)
16 Dżwignia hamulca tylnego komplet  Rear Brake Lever Assy
17 Spring
18 Pin
19 Adjusting Nut M6
20 Manetka lewa Rubber Grip, L. Handle
21 Manetka gazu Rubber Grip, R. Handle(Throttle Control)
22 Końcówka manetki Balance plate,iron


Kierownica, lusterka


Kierownica, lusterka Router City Line 2011
1 Rura kierownicy Handle Comp
2 >>> Flange Bolt, M10×45
3 >>>
4 Lusterko prawe Right Mirror(Wu Yang 100 model)
5 Lusterko lewe  Left Mirror(Wu Yang 100 model)


Osłony


Osłony Router City Line 2011
1 Osłona przednia górna Front Cover(Ⅲ)
2 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×12
3 Wkręt Screw, Tapping ST4.8×16
4 Zaślepka wlotu powietrza osłony przedniej górnej prawa  R. Decorating Cover A,
5 Zaślepka wlotu powietrza osłony przedniej górnej lewa L. Decorating Cover A,
6 Osłona boczna /skrzela/ prawa R. Decorating Cover B,
7 Osłona boczna /skrzela/ lewa L. Decorating Cover B,
8 Kierunkowskaz przedni prawy R. Front Turning Light
9 Wkręt ScrewST3.8×12
10 Kierunkowskaz przedni lewy L Front Turning Light
11 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×10
12 Clamp, 4.2mm
13 Wkręt ScrewST 4.2×10
14 Odblask boczny Side Reflecting Device(IA-E4-023360)
15 Nakrętka Flange Nut, M5
16 Żarówka Bulb (12V RY10W)
17 Atrapa wlotu powietrza Front Cover Intake
18 Wkręt Screw, M6X25
19 Osłona kierownicy tylna Case, Meter
20 Osłona kierownicy przednia Headlight Cover


Osłony


Osłony Router City Line 2011
1 Osłona przednia wewnętrzna górna  Upper, Front Luggage Carrier
2 Osłona przednia wewnętrzna dolna Lower, Front Luggage Carrier
3 Pokrywa numeru ramy Cover, Chassis No.
4 Haczyk na kask Hook, Helmet (Smaller)
5 Śruba Flange Bolt, M6×16
6 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×12
7 Zaślepka Button, helmet hook


Osłony


Osłony Router City Line 2011
1 Osłona boczna górna lewa  L. Decorating Cover,black
2 Osłona boczna górna prawa  R. Decorating Cover,black
3 Osłona wlewu paliwa Rear Central Decorating Cover,black
4 Osłona boczna dolna lewa Left Shield,black
5 Osłona boczna dolna prawa  Right Shield,black
6 Osłona lampy tylnej Rear Shield,black
7 Wkręt Screw, Tapping ST4.2×12
8 Wkręt Screw, Tapping ST4.8×16
9 Śruba Screw, M6×16
10 Mocowanie Clamp, 4.2mm


Siedzenie


Siedzenie Router City Line 2011
1 Siedzenie Canvas Seat Assy(include 3、4、5、6)
2 Kufer wewnętrzny  Luggage Cabinet
3 Zawias siedzenia Rocker Arm, Seat
4 Rocker Arm Axle φ7.4×51×12-M6
5 Nakrętka Flange Nut, M6
6 Odbój siedzekia Cushioning Rubber,Seat (7mm)
7 Pokrywa kontrolna gaźnika Inside Cover, Luggage Cabinet
8 Śruba Bolt, M6×12
9 Podkładka Plain Washer, φ6×φ18
10 Nakrętka Cap Nut, M6×17
11 Śruba Bolt with washer, M6×16


Podłoga


Podłoga Router City Line 2011
1 Osłona centralna środkowa Front Cover, Luggage Cabinet
2 Haczyk na kask Hook, Helmet,(big)
3 Śruba Flange Bolt, M6×16
4 Śruba Spherical Screw (with Slot), M6×16 ,
5 Zacisk Clamp, M6
6 Śruba Screw, Tapping ST4.8×16
7 Podkładka Plain Washer, φ6×φ18
8 Zacisk Clamp, 4.2mm
9 Podłoga Footrest Base Panel
10 Śruba Step Bolt, M6×16
11 Pojemnik akumulatora Box, Battery
12 Pokrywa akumulatora Cover, Battery box
13 Akumulator Battery Assy 12V7AH
14 Mata podłogi Rubber Mat
15 Osłona dolna podłogi Fender, Frame
16 Śruba Bolt with Washer, M6×12
17 Osłona przednia dolna Front Fender, Frame
18 Podkładka Helmet Hook washer, φ6×φ32×2
19 Nakrętka Flange Nut, M6
20 Śruba Screw, Tapping ST4.2×12
21 Zaślepka Button, helmet hook


Przedni błotnik


Przedni błotnik Router City Line 2011
1 Błotnik przedni Front Mudguard,black
2 Śruba Screw,M6×16
3 Tulejka Bush φ16×5×φ10×7


Tylny błotnik


Tylny błotnik Router City Line 2011
1 Błotnik tylny Rear Fender
2 Wspornik rejestracji Bracket, Registration Plate
3 Śruba Flange Bolt, M6×12
4 Nakrętka Flange Nut, M6
5 Błotnik tylny chlapacz Rear Mudguard, Rear Wheel
6 Śruba Flange Bolt, M6×12
7 Wspornik chlapacza P R.Bracket Rear Mudguard, Rear Wheel
8 Wspornik chlapacza L L.Bracket Rear Mudguard, Rear Wheel
9 Podkładka Plain Washer, φ6×φ18


Rama


Rama Router City Line 2011
1 Rama Frame
2 Wahacz silnika Engine Mount
3 Śruba Flange Bolt, M10×70
4 Oś wahacza Bolt, M10×235
5 Nakrętka Flange Lock Nut, M10
6 Wspornik progu P R. Side Holder
7 Wspornik progu L L. Side Holder
8 Śruba Flange Bolt, M6×12
9 Nakrętka Flange Nut, M6
10 >>> Statutory Inscription Plate
11 >>> Rivet, Statutory Inscription Plate
12 Odbój gumowy wahacza Cushioning Rubber, Engine Mount (Double)


Podpórka główna i boczna


Podpórka główna i boczna Router City Line 2011
1 Podpórka główna Main Stand Assy (190mm)
2 Oś podpórki głównej Main Stand Axle, φ8×175
3 Podkładka Plain Washer, φ8×φ16
4 Zawleczka Clip Pin,2.5×30
5 Sprężyna podpórki głównej  Spring, Main Stand φ2.5×82 (Double)
6 Odbój podpórki gl. Cushioning Rubber, Main Stand
7 Podkórka boczna Side Stand Assy (170mm)
8 Sprężyna podpórki bocznej Spring, Side Stand φ2×80,( Double)
9 Oś podpórki bocznej Step Bolt (φ10×12-M8×12)


Zbiornik paliwa


Zbiornik paliwa Router City Line 2011
1 Czujnik poziomu paliwa Fuel Level Sensor Comp.
2 >>> Oil Seal Gasket for Sensor
3 >>> Block Cap, Sensor
4 Zbiornik paliwa Fuel Tank Assy (with carbon tank)
5 >>> Fuel Tank Assy(without carbon tank)
6 Śruba Flange Bolt, M6×12
7 Śruba Flange Bolt, M6×16
8 Nakrętka Flange Nut, M6
9 Wspornik zamka siedznia Block Holder, Fuel Tank
10 Kranik paliwa Fuel Valve Assy (Automatic imbibition, Trident,small)
11 Wężyk Fuel Tube φ10×φ5
12 Filtr paliwa Fuel Filter
13 Opaska zaciskowa Clip, φ10(1mm)
14 Wężyk Vacuum Air Tube, φ7×φ4
15 Opaska zaciskowa Clip, φ7(1mm)
16 >>> Fuel Stop valve
17 Osłona zbiornika paliwa Bracket, Rear Baggage Rack


Układ kierowniczy


Układ kierowniczy Router City Line 2011
1 Sztyca widelca Lower Bridge Assy, Steer Stem 375mm
2 Łożysko kierownicy Steel Ball Bowl Assy
3 Wspornik przewodu Clamp, fuel tube
4 >>> Nut,Stem lock
5 >>> dustproof cover
6 >>> Race,steering outer,upper
7 >>> ball upper
8 >>> Race,steering outer,upper
9 >>> Race,steering outer,lower
10 >>> Ball lower
11 >>> Race,steering outer,lower
12 Amortyzator przedni (para) R. Front Shock Absorber 385mm
13 L. Front Shock Absorber 385mm
14 Śruba Flange Bolt, M8×40
15 Wspornik linki prędkościomierza Clamp, speedmeter cable


Bagażnik i amortyzator tylny


Bagażnik i amortyzator tylny Router City Line 2011
1 Amortyzator tylny Rear Shock Absorber Assy(307mm-φ7.5)
2 Śruba Hex Bolt, M8×32
3 Śruba Flange Bolt, M10×40
4 Bagażnik tylny Rear Baggage Rack
5 Śruba Inner Hex Screw, M8×40
6 Śruba Inner Hex Screw, M8×85
7 Nakrętka Flange Lock Nut, M10
8 Zaślepka Waterproof cap


Przednie koło


Przednie koło Router City Line 2011
1 Koło przednie Rim, Front Wheel 2.15-10(Alu, disc break)
2 Opona Tyre, Front Wheel 3.50-10 (CST)
3 Zawór powietrza Tubeless Valve
4 Tuleja Bush(φ18×φ14×50.5)
5 Łożysko Bearing 6300RS
6 Łożysko Bearing 6300RS
7 Simering Oil seal ,20-35-7
8 Tarcza hamulca Brake Disc. Assy, Front Wheel φ155×3.5
9 Śruba Inner Hex Bolt, M8×25
10 Tuleja Bush, φ10×φ20×20
11 Nakrętka Flange Lock Nut, M10
12 Śruba Bolt M10×205
13 Ślimak prędkościomierza Count Gear Box 15:8, Odometer
14 Korek Front wheel spindle bonnet (14#)
15 Korek Front wheel spindle bonnet (12#)
16 Kapturek zaworu Cap, Tubeless Valve
17 >>> Rim, Front Wheel Assy(include 1,2,3,4,17)


Tylne koło


Tylne koło Router City Line 2011
1 Koło tylne Rim, Rear Wheel 2.15-10
2 Opona Tyre(CST), Rear Wheel 3.50-10
3 Zawór powietrza /wentyl/ Tubeless Valve
4 Szczęka hamulca Brake Shoes Set, Rear Brake (φ110mm)
5 Sprężyna szczęki Return Spring, Brake Shoes
6 Rozpierak szczęk hamulca Camshaft, Rear Brake
7 Dźwignia rozpieraka Rocker Arm, Rear Brake
8 Śruba Flange Bolt, M6×35
9 Nakrętka Flange Lock Nut, M16
10 Kapturek zaworu Cap, Tubeless Valve
11 Szczęki hamulca tylnego Brake Shoes Set, Rear Brake,assy
12 >>> Rear Wheel Assy(1,2,3,10)


Przedni hamulec hydrauliczny


Przedni hamulec hydrauliczny Router City Line 2011
1 Klocki hamulca przedniego Brake Plate Assy
2 Zacisk hamulca przeniego Caliper Comp, Front Brake (Double pump)
3 Śruba Flange Bolt, M8×30
4 Hamulec komplet przedni Front Hydraulic Brake System (Double pump)
5 Podkładka Copper Washer
6 Śruba Connect Bolt, Hose, Front Brake
7 Przewód hydrauliczny hamulca Front Hydraulic Hose, Front Brake (900mm)
8 Śruba Screw, M4×12
9 Podkładka Spring Washer, φ4
10 Dźwignia hamulca prawa Lever, Right Handle
11 Przewód Wire Cable, Front Brake Switch
12 Śruba Hex Bolt, Brake Lever, M6×30
13 Nakrętka Hex Lock Nut, M6
14 Mocowanie zacisku Brocket,Caliper Comp, front Brake,(Double pump)
15 Pompa hamulca przedniego Front Hydraulic Cylinder
16 Mocowanie pompy hamulcowej Cap, Front Hydraulic Cylinder
17 Śruba Bolt, M6×22
18 czujnik stopu P Switch, Front Brake
19 Podkładka Plain Washer, φ4×φ8
20 Klocki hamulca przedniego Brake Plate Assy
21 Zacisk hamulca przedniego Caliper Comp, Front Brake (Double pump)
22 Mocowanie zacisku Brocket,Caliper Comp, front Brake,(Double pump)
23 Pompa hamulca przedniego Front Hydraulic Cylinder
24 Mocowanie pompy hamulcowej Cap, Front Hydraulic Cylinder
25 Dźwignia hamulca prawa Lever, Right Handle


Zarór recyrkulacji spalin


Zawór recyrkulacji spalin Router City Line 2011
1 Zestaw Pcv Recycing Gases Valve,assy
2 Zawór recyrkulacji spalin Pcv Recycing Gases Valve
3 Opaska zaciskowa Clip, φ16mm
4 Opsaka zaciskowa Clip, φ13mm
5 Opaska zaciskowa Clip, φ7mm
6 Wężyk pipe(φ17×φ9)
7 Wężyk pipe(φ14×φ10)
8 Wężyk pipe(φ7×φ4)
9 Wspornik zaworu recyrkulacji Bracket,Pcv Recycing Gases Valve
10 Śruba Flange Bolt, M6×20
11 Nakrętka Flange Nut, M6
12 Śruba Flange Bolt, M8×30
13 Rurka odmy silnika syphon,Pcv Recycing Gases Valve
14 Uswzczelka domy Paper Gasket
15 Śruba Bolt, M6×16

Dlaczego warto kupować w maxmoto.pl?

Sprawdź
Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać:
- kupony rabatowe
- informacje o promocjach
- informacje o nowościach

Bezpieczeństwo zakupów
Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy regulamin dbający o prawa Konsumenta. Świadczy o tym stosowny certyfikat.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

maxmoto_pl

zobacz komentarze
99.3% pozytywnych komentarzy

Średnia z 341 ocen sprzedaży

  • Zgodność przedmiotu z opisem
    4.9
  • Kontakt ze Sprzedającym
    5.0
  • Czas realizacji zamówienia
    4.9
  • Koszt wysyłki
    4.9
  • Typ
  • Ostatnie
    7 dni
  • Ostatnie
    30 dni
  • Wszystkie
  • Kupił /
    Sprzedał
  • Pozytywne
  • 0
  • 0
  • 400
  • 17/383
  • Neutralne
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0/2
  • Negatywne
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0/1