• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Telefon 68 410 40 61

Godziny pracy pon-pt  9.00 - 17.00
sob 10.00 - 14.00

14 dni na zwrot produktu!

Nie bój się kupować w naszym sklepie. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań lub po prostu nie pasuje - zwróć go nam w ciągu 14 dni a my oddamy Ci pieniądze!

Przeczytaj więcej

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Nasz sklep to bezpieczne miejsce robienia zakupów. Certyfikowany regulamin, przesyłki pobraniowe, ochrona danych osobowych i zgłoszenie do GIODO:

Przeczytaj więcej

Katalog części Router Retro 50/2009 QT-15

Katalog części Romet Router Retro 50/2009 QT-15



Plastiki


Plastiki Router Retro 50/2009 QT-15
1 Osłona przednia Windscreen Plate
2 Pokrywa numeru ramy Frame No. Cover
3 Haczyk na kask Hook
4 Śruba Hexagon bolt M6×20
5 Śruba Bolt M6×20
6 Osłona lampy przedniej Cover, headlight
7 Lampa postojowa prawa Right decorating light
8 Lampa postojowa lewa Left decorating light
9 Osłona przednia środkowa Front Cover
10 Osłona dekoracyjna lampy przedniej /chrom/ Protecting ring of headlight
11 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16
12 Atrapa wlotu powietrza Small plate, front cover
13 Wkręt Self-tapping screw ST4.2×12
14 Lampa przednia Headlight
15 Wkręt Self-tapping screw ST4.2×12


Kierownica


Kierownica Router Retro 50/2009 QT-15
1 Wkręt Screw M5×10
2 Osłona wspornika kierownicy Speedometer cover
3 Licznik Speedometer
4 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>  Pipe, Handlebar
5 Rura kierownicy Handlebar
6 Przełącznik prawy Control switch right side
7 Przełącznik lewy Control switch left side
8 Manetka gazu Throttle handlebar grip
9 Wspornik kierownicy
10 Manetka lewa Left grip
11 Lusterko mirror
12 Śruba kierownicy Hexagon bolt M10×45
13 Nakrętka Hexagon nut M10
14 Mocowanie kierownicy Handlebar plate
15 Śruba Hexagon bolt M6×35


Elektryka


Elektryka Router Retro 50/2009 QT-15
1 Wiązka elektryczna Wire assy
2 Akumulator Battery
3 Cewka zapłonowa High voltage wire assy
4 Moduł zapłonowy CDI
5 Przekaźnik rozrusznika Relay assy
6 Mocowanie modułu zapłonowego CDI jacket
7 Mocowanie przerywacza kierunkowskazu Flasher jacket
8 Przerywacz kierunkowskazu Flasher
9 Bezpiecznik Fuse 15A
10 Śruba Hexagon bolt M6×12
11 Klakson Horn
12 Wspornik Horn bracket
13 Regulator napięcia Rectifier assy


Sztyca widelca


Sztyca widelca Router Retro 50/2009 QT-15
1 Sztyca widelca Steering column
2 Łożysko kierownicy Steel bowl assy
3 Oś koła przedniego Axle wheel
4 Śruba Bolt M 8×40
5 Amortyzator przedni Front absorber(left)
6 Front absorber(right)
7 Śruba Hexagon bolt M12
8 Tuleja dystansowa osi przedniej Bushing


Koło przednie


Koło przednie Router Retro 50/2009 QT-15
1 Opona Tyre
2 Koło przednie Front wheel
3 Ślimak prędkościomierza Speedometer driven assy
4 Zawór powietrza /wentyl/ Valve stem
5 Tarcza hamulca Disk brake
6 Śruba tarczy hamulcowej Screw
7 Hamulec kompletny przedni Front brake assy
8 Klocki hamulca przedniego Pad
9 Pompa hamulca przedniego
10 Zacisk hamulca przedniego
11 Przewód hydrauliczny hamulca przedniego


Linki


Linki Router Retro 50/2009 QT-15
1 Linka hamulca tylnego Rear brake cable
2 Linka predkościomierza Speedometer cable
3 Linka gazu Throttle cable


Rama


Rama Router Retro 50/2009 QT-15
1 Rama Frame assy
2 Oś wahacza Shaft M10×205
3 Odbój wahacza Buffer of hanger
4 Wahacz Hanger
5 Oś Wahacza Shaft M10×195
6 Nakrętka Locknut M10
7 Sprężyna podpórki bocznej Spring of side stand
8 Oś podpórki bocznej Bolt, side stand
9 Podpórka boczna Side stand


Siedzenie


Siedzenie Router Retro 50/2009 QT-15
1 Stacyjka + zestaw zamków lock
2 Śruba Bolt M6×16
3 Śruba Hexagon bolt M6×12
4 Sruba Bolt M6×12
5 Siedzenie Seat


Zbiornik paliwa


Zbiornik paliwa Router Retro 50/2009 QT-15
1 Zbiornik paliwa Fuel tank
2 Czujnik poziomu paliwa Fuel sensor unit
3 Przewód Oil pipeФ4.5×Ф8
4 Uszczekla czujnika poziomu paliwa Plate fuel sensor unit
5 Podkładka WasherФ5×12
6 Śruba Bolt M5×12
7 Ochraniacz sprężynowy Spring cover, hose
8 Przewód Gas hoseФ4×Ф8
9 Śruba Hexagon bolt M6×12
10 Kranik paliwa Fuel petcock
11 Ochraniacz sprężynowy Spring cover
12 Zacisk Clip springΦ8
13 Filtr paliwa Oil filter
14 Zacisk Clip springΦ6


Błotnik przedni


Błotnik przedni Router Retro 50/2009 QT-15
1 Błotnik przedni Front part, front fender
2 Śruba Bolt M6×12
3 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16
4 Błotnik przedni tylny Rear part, front fender
5 Zatrzask Clip 4.2
6 Śruba Hexagon bolt M6×12
7 Osłona dolna podłogi Frame fender
8 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×12
9 Front wheel fender plate
10 Odblask boczny Rear side reflector
11 Nakrętka Hexagon nut M5
12 Wspornik błotnika przedniego Bracket of fender
13 Wkręt Hexagon bolt M6×12


Osłony


Osłony Router Retro 50/2009 QT-15
1 Osłona boczna prawa Right protecting plate
2 Osłona boczna lewa Left protecting plate
3 Pokrywa kontrolna osłony bocznej prawej Inner plate
4 Zatrzask wkretu Clip 4.2
5 Wkręt Self-tapping screw ST4.2×16
6 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×12
7 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16
8 Kierunkowskaz tylny prawy Right turn signal
9 Kierunkowskaz tylny lewy Left turn signal
10 Łącznik ozdob. kierunkowskazu tylnego prawy
11 Łącznik ozdob. kierunkowskazu tylnego lewy
12 Osłona centralna środkowa Front shroud
13 Nakrętka Hexagon nut M6
14 Śruba Bolt M6×70
15 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×12


Schowek


Schowek Router Retro 50/2009 QT-15
1 Bagażnik tylny Rear rack
2 Śruba Hexagon bolt M6×20
3 Wkręt Self-tapping screw ST4.2×16
4 Śruba Hexagon bolt M8×16
5 Wspornik bagażnika Bracket, rear plate
6 Śruba Bolt M6×12
7 Śruba Hexagon bolt M6×12
8 Kufer wewnętrzny Luggage box assy
9 Pokrywa kontrolna gaźnika Cover for luggage box
10 Śruba Hexagon bolt M6×20
11 Zatrzask Clip 4.2
12 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16


Błotnik tylny


Błotnik tylny Router Retro 50/2009 QT-15
1 Odblask tylny Rear reflector
2 Nakrętka Hexagon nut M5
3 Błotnik tylny Rear fender
4 Lampa tylna Tail light assy
5 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16
6 Zatrzask wkrętu Clip 4.2
7 Nakrętka Hexagon nut M6
8 Osłona zamka siedzenia Seat lock cover
9 Wspornik rejestracji Rear license bracket
10 Wkręt Self-tapping screw ST4.2×12
11 Osłona główna tylna Rear protecting plate


Podłoga


Podłoga Router Retro 50/2009 QT-15
1 Śruba Hexagon bolt M6×20
2 Wkręt Self-tapping screw ST4.8×16
3 Podłoga Foot board
4 Pokrywa akumulatora Battery
5 Zatrzask wkrętu Clip 4.2


Filtr powietrza


Filtr powietrza Router Retro 50/2009 QT-15
1 Filtr powietrza komplet  Air filter
2 Filtr powietrza /wkład/ Sponge filter element
3 Śruba Hexagon screw M6×25


Amortyzator tylny


Amortyzator tylny Router Retro 50/2009 QT-15
1 Amortyzator tylny Rear absorber


Tłumik


Tłumik Router Retro 50/2009 QT-15
1 Tłumik Muffler
2 Uszczelka tłumika Washer, muffler
3 Śruba Hexagon bolt M8×35
4 Nakrętka Hexagon nut M6


Koło tylne


Koło tylne Router Retro 50/2009 QT-15
1 Opona Tire
2 Koło tylne Rim
3 Zawór powietrza /wentyl/ Valve stem
4 Szczęki hamulca tylnego Brake shoeΦ110
5 Nakrętka koła tył Nut M15
6 Śruba Hexagon bolt M6×12
7 Rozpierak szczęk hamulca tylnego Rocker shaft
8 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  Spring, rocker
9 Dźwignia rozpieraka hamulca tylnego Brake rocker
10 Chlapacz koła tył Rear wheel fender


Podpórka główna


Podpórka głowna Router Retro 50/2009 QT-15
1 Podpórka główna Center stand
2 Śprężyna podpórki głównej Spring 84mm
3 Odbój podpórki głównej Buffer
4 Śruba Hexagon bolt M6×32
5 Nakrętka Nut M6
6 Śruba Hexagon bolt M8×55
7 Tulejka podpórki głównej BushingΦ8.5×15×18
8 Nakrętka Nut M8


Zawór płytkowy


Zawór płytkowy Router Retro 50/2009 QT-15
1 Zawór płytkowy Air refill valve
2 Opaska zaciskowa Clamper
3 Przewód Tube
4 Przewód Tube
5 Wspornik zaworu płytkowego Air refill valve bracket
6 Opaska zaciskowa Clamper
7 Nakrętka Hexagon nut M6
8 Przewód Gas hose
9 Ochraniacz sprężynowy Spring cover
10 Śruba Hexagon bolt M6×20

Dlaczego warto kupować w maxmoto.pl?

Sprawdź
Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać:
- kupony rabatowe
- informacje o promocjach
- informacje o nowościach

Bezpieczeństwo zakupów
Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy regulamin dbający o prawa Konsumenta. Świadczy o tym stosowny certyfikat.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.