• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Telefon 68 410 40 61

Godziny pracy pon-pt  9.00 - 17.00
sob 10.00 - 14.00

14 dni na zwrot produktu!

Nie bój się kupować w naszym sklepie. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań lub po prostu nie pasuje - zwróć go nam w ciągu 14 dni a my oddamy Ci pieniądze!

Przeczytaj więcej

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Nasz sklep to bezpieczne miejsce robienia zakupów. Certyfikowany regulamin, przesyłki pobraniowe, ochrona danych osobowych i zgłoszenie do GIODO:

Przeczytaj więcej

Oryginalne części do Piaggio Vespa Primavera 50 2T 2013-2015r

Katalog części Piaggio Vespa Primavera 50 2T 2013-2015r



Silnik kompletny


Silnik kompletny Piaggio Vespa Primavera 50 2T 2013-2015r

1 Silnik kompletny 50cc 2T E2 50 2T E2 new Vespa engine


Skrzynia korbowa/karter


Skrzynia korbowa/karter Piaggio Vespa Primavera 50 2T 2013-2015r

1 Silnik kompletny 50cc 2T E2 Crankcase assembly
2 Trzpień skrzyni korbowej 6,5x9,5x15 Pin 6,5x9,5x15
3 Dystans skrzyni korbowej Spacer
4 Gumowy tłumik drgań górny mocowania skrzyni korbowej Shock absorber connection silent block
5 Nakrętka skrzyni korbowej Nut
6 Nakrętka skrzyni korbowej M8 Nut M8
7 Podkładka skrzyni korbowej Ring
8 Szpilka cylindra skrzyni korbowej Stud bolt
9 Gumowy tłumik skrzyni korbowej Silent-block
10 Uszczelka skrzyni korbowej Ring
11 Tulejka Ø8xØ12x8 skrzyni korbowej Bush Ø8xØ12x8
12 Uszczelniacz skrzyni korbowej Gasket ring
14 Śruba z kołnierzem skrzyni korbowej Screw w/ flange
15 Podkładka śruby zabezpieczającej skrzyni korbowej Gasket
16 Pierścień Segera łożyska wału skrzyni korbowej Circlip
17 Śruba zabezpieczająca M8x12 skrzyni korbowej Hex socket screw M8x12
18 Łożysko wału napędowego 20x47x14 Bearing 20x47x14
19 Uszczelniacz łożyska wału napędowego Gasket ring
20 Miarka poziomu oleju (bagnet) Complete oil level dipstick
21 O-ring miarki poziomu oleju Gasket ring 14,43x9,19x2,62


Wał korbowy


Skrzynia korbowa/karter Piaggio Vespa Primavera 50 2T 2013-2015r

2 Łożysko igiełkowe korbowodu v1 Pin cage 1 cat.
2 Łożysko igiełkowe korbowodu v2 Pin cage 2 cat.
2 Łożysko igiełkowe korbowodu v3 Pin cage 3 cat.
2 Łożysko igiełkowe korbowodu v4 Pin cage 4 cat.
3 Uszczelniacz karteru łożyska wału korbowego od strony przekładni Gear side seal ring
4 Uszczelniacz karteru łożyska wału korbowego od strony koła zamachowego Flywheel side seal ring
5 Łożysko wału korbowego 20x52x12 Bearing 20x52x12
6 Wał korbowy Crankshaft cpl.

Dlaczego warto kupować w maxmoto.pl?

Sprawdź
Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać:
- kupony rabatowe
- informacje o promocjach
- informacje o nowościach

Bezpieczeństwo zakupów
Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy regulamin dbający o prawa Konsumenta. Świadczy o tym stosowny certyfikat.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.