Kupuj taniej, zakupy hurtowe w maxmoto.pl

Oferta dla serwisów motocyklowych

Jeśli prowadzisz serwis motocyklowy, możesz skorzystać z obniżonych cen produktów z naszej oferty. Wystarczy, że zarejestrujesz konto w sklepie podając numer NIP i pełne dane firmy a następnie wyślesz zgłoszenie na adres: sklep@maxmoto.pl.

Co zawrzeć w takim zgłoszeniu?

W mailu napisz nam, pod jakim adresem email zostało zarejestrowane konto, abyśmy mogli go w łatwy sposób odnaleźć w naszej bazie klientów. Następnie sprawdzimy aktywność Twojego numeru NIP i jeśli wszystko jest poprawnie - przydzielimy Ci dostęp do cen z rabatem.

Na jakie produkty otrzymasz rabat?

Nie na wszystkie produkty będzie Ci przysługiwał rabat. Takimi produktami mogą być np. produkt w promocji, z wyprzedaży, czy po prostu nisko marżowe. Jest ich jednak garstka i zdecydowana większość będzie miała przydzielony upust dla Ciebie.

Zachęcamy do rejestracji swojego konta. Rejestracji możesz dokonać tutaj: Utwórz konto w sklepie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania strony, oraz do zbierania danych marketingowych za pośrednictwem usługi Google Analytics. Dowiedz się, w jaki sposób Google wykorzystuje Twoje dane osobowe na stronie Polityki prywatności Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Ładowanie...