Zapłać za zakupy tak, jak chcesz

Nie zmieniaj swoich przyzwyczajeń! W Maxmoto oferujemy różne formy płatności, abyś mógł szybko i komfortowo zapłacić za swoje zamówienie. Skorzystaj z błyskawicznych przelewów on-line albo wygodnych płatności kartą kredytową. Możesz wybrać również przelew tradycyjny albo płatność gotówką u kuriera, który doręczy Twoje zamówienie.

Przelewy bankowe on-line

Dzięki współpracy z serwisem Blue Media oferujemy Ci dostęp do systemu płatności elektronicznych. Gdy wybierzesz tę opcję płatności, automatycznie przekierujemy Cię na stronę Blue Media. Twoja wpłata zostanie wysłana błyskawicznie, a Ty nie będziesz musiał wypełniać żadnych druków.

Baner płatności Blumedia

Płatności kartą kredytową

Serwis Blue Media pozwala na bezpieczną realizację transakcji przy wykorzystaniu wszystkich kart Visa i MasterCard.

Płatność przelewem tradycyjnym

Płatności możesz dokonać przelewem tradycyjnym z dowolnego banku, urzędu pocztowego lub punktu kasowego na terenie całego kraju. Wpłat prosimy dokonywać na podane konto bankowe:


Santander
07 1090 2356 0000 0001 1915 9673
IBAN: PL07 1090 2356 0000 0001 1915 9673
SWIFT: WBKPPLPP

Concept Moto Sp. z o.o.
Świdnicka 5A, 58-160 Świebodzice

Płatność za pobraniem

Czyli gotówką u kuriera przy odbiorze paczki. Ta opcja płatności dostępna jest dla wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania strony, oraz do zbierania danych marketingowych za pośrednictwem usługi Google Analytics. Dowiedz się, w jaki sposób Google wykorzystuje Twoje dane osobowe na stronie Polityki prywatności Google. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Ładowanie...